LV | RU | EN

AKTUĀLI:

Informāciju par Biodanza (biodeja) notikumiem, skolotājiem un iknedēļas nodarbībām tagad var atrast

Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas jaunajā mājaslapā:

www.biodanzalatvia.lv 

 

 

Baltijas Biodanza skola aicina visus interesentus pievienoties 3.biodanza skolotāju apmācības grupai!

2017.gada 26. un 27.augustā skolas nedēļas nogale "BIODANZA BIOLOĢISKIE ASPEKTI" kopā ar prof. Marcus Stueck (Vācija)

Baltijas Biodanza skola aicina ikvienu pievienoties jaunajai biodanza skolotāju grupas mācību nedēļas nogalei "BIODANZA BIOLOĢISKIE ASPEKTI" 
 

„Nav šaubu, ka dzīves enerģija augiem, dzīvniekiem un cilvēkiem ir kopīga. Mēs visi  esam ietverti vienā dzīves kosmiskā telpā. Dzīves enerģija cirkulē mūsos un dabā kā vienota plūsma. Mēs cilvēki šo plūsmu bloķējam; mēs cenšamies palikt izolēti. Bet patiesībā mēs esam saistīti ar smalku telepātisku inteliģenci, kuras patiesā būtība ir mīlestība, kuru mēs varam atvērt vai aizvērt sevī.”

Rolando Toro Araneda

Baltijas Biodanza skolu beidzot, saņemsiet International Biocentric Foundation (IBF) apstiprinātu sertifikātu un Biodanza skolotāja kvalifikāciju ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas. 

* Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogalei var pievienoties jebkurš interesents, kas vēlas iepazīt Biodanzu kā personības izaugsmes metodi

Pieteikšanās nodarbībām un vairāk informācijas: biodanza.school.riga@gmail.com vai 26408889 Diāna
Maksa par semināru: 135 EUR plus dzīvošana un ēšana
Semināru vadīs: Marcus Stueck (Vācija) Baltijas Biodanza skolas un Leipcigas Biodanza skolas direktore
Norises vieta: Lielvirbu muiža, Sabiles novads

BALTIJAS BIODANZA SKOLA Latvijā aicina uz 3. Biodanza skolotāju apmācību ciklu! 1.mācību modulis 2017.gada 18. un 19.martā  "VIVENCIA - Biodanza sirds" 

"Vivencia ir pieredze dzīvot, ko indivīds ar lielu intensitāti gūst šeit un tagad, spējot radīt emocionālus, kinestētiskus un iekšējus organiskus efektus" /Rolando Toro, 1968/ 

Vivencia ir intensīvas izjūtas būt dzīvam šeit un tagad. Tā ir dzīves momenta intuīcija. Vivvencia ir durvis par kurām mēs ienākam tīrajā esamības telpā, kur vairs neeksistē laiks, kur mēs esam šeit un tagad mūžīgi.

Biodanza (biodeja) ir pasaulē pazīstama, zinātniski pierādīta unikāla veselības un psihiskās labsajūtas stāvokļa intervences un personības attīstības metode, kuru 20.gadsimta 60-tajos gados izveidojis antropologs un psihoterapeits Rolando Toro (Čīle, Dienvidamerika).
Tā ir pašregulējoša sistēma ar īpaši izstrādātu metodiku, kurā izmanto mūziku, aktivizējošus un relaksējošus kustību, dejas un ritmu vingrinājumus. Regulāra biodanza praktizēšana palīdz vieglāk tikt galā ar ikdienas stresu, paaugstina labizijūtas un dzīvesprieka rādītājus, radot stabilu pamatu cilvēka emocionālajai , sociālajai un fiziskajai veselībai. 

Mācoties biodanza skolotāju apmācības grupā Jūs:

* uzzināsiet par 19 tematiskajiem moduļiem (biodanza un psiholoģija, bioloģija, mitoloģija, cilvēka kustība, afektivitāte, vitalitāte, seksualitāte, krativitāte, transcendence u.c.);

* iegūsiet prasmes patstāvīgi veidot biodanza sesijas pēc Rolando Toro izstrādātās metodoloģijas īpaši atlasītu mūziku;

* iemācīsieties dzīvot harmonijā ar sevi un ikdienas stresu, spēju labāk sadarboties ar līdzcilvēkim, kā arī paaugstināsiet savu pašvērtējumu un pašpārliecinātību un vienkārši gūsiet vairāk prieka no mūzikas, dejām un kustībām!

Mācības notiek nedēļas nogalēs vienu reizi mēnesī. (sk.sadaļā Skolas kalendārs)

Baltijas Biodanza skolu beidzot, saņemsiet International Biocentric Foundation (IBF) apstirpirnātu sertifikātu un Biodanza skolotāja kvalifikāciju ar tiesībām vadīt pieaugušo grupas. 

* Baltijas Biodanza skolas nedēļas nogalei var pievienoties jebkurš interesents, kas vēlas iepazīt Biodanzu kā personības izaugsmes metodi

Vairāk informācijas: www.biodeja.lv
Pieteikšanās nodarbībām: biodanza.school.riga@gmail.com vai 26408889 Diāna
Maksa par nodarbībām: 135 EUR 
Nedēļas nogali vadīs: Alejandra Villegas (Argentīna, Spānija) Baltijas Biodanza skolas un Leipcigas Biodanza skolas direktore
Norises vieta: Tallinas ielā 71, Rīgā (Baltās pirts Pīlādžu zālē)

 

Biodejas dienas zibakcijas "Satikšanās biodejā" video!

 

Otrdien, 19. aprīlī, tirdzniecības centrā „Galerija Centrs” Rīdzenes ielā notika Starptautiskajai biodejas dienai veltīta zibakcija.

Pirmās biodejas zibakcijas aicinājums bija cilvēku satikšanās caur uzrunājošu mūziku, uzsmaidīt otram, ieskatīties acīs, lai sajustu cilvēcisku piederību un vienotību.

19. aprīlis ir Starptautiskā biodejas diena (“International Biodanza Day”) - Biodanza metodes pamatlicēja, Čīles psihoterapeita, antropologa un mākslinieka Rolando Toro dzimšanas diena. Daudzās pasaules valstīs ik gadu notiek dažādi līdzīgi pasākumi, lai ar pateicību pieminētu Rolando Toro par Biodanza metodes radīšanu un attīstīšanu visa mūža garumā.
 
 
 
 

Dejot pretī veselībai un dejot pret stresu

Pievienotajā videosižetā, sarunā ar Dr.Psych., profesoru M.Stueck (Vācija)  uzzināsiet par biodejas iedarbības mehānismiem uz veselību un stresa ietekmes samazināšanu. Šobrīd videosižets ir angļu valodā, drīzumā tiks pievienots apraksts latviešu valodā.

 

Aicinām uz biodejas iknedēļu grupu nodarbībām:

Informāciju par biodejas skolotājiem un iknedēļas nodarbībām

Rīgā, Siguldā, Cēsīs, Valmierā, Jelgavā, Jūrmalā, Limbažos, Jaunpiebalgā, u.c. varat atrast šeit:  iknedēļas nodarbības

 

Jaunākie raksti un videosižeti par biodeju ir atrodami sadaļā Publikācijas