LV | RU | EN

Nodarbību pasniedzēji

Baltijas Biodanza skolas direktori un pasniedzēji:

Dr.psych.Alehandra Villegasa (Alejandra Villegas)

Dzimusi Argentīnā, pašlaik dzīvo un strādā Spānijā un Vācijā. 2006.gadā Leipcigas Universitātē aizstāvējusi pasaulē pirmo zinātnisko disertāciju par biodejas psiholoģisko iedarbību, iegūstot doktora grādu . 

 Izveidojusi un vada biodejas skolas Granadā (Spānija) un Leipcigā (Vācija) kopā ar Markusu Štuku (Marcus Stueck) www.biodanzaschule-leipzig.de

2009.gadā Rīgā kopā ar Markusu Štuku izveidojusi pirmo Latvijas biodejas skolotāju apmācības grupu. Pašlaik kopā ar Markusu vada otro biodejas skolotāju apmācibas ciklu Latvijā. Latvijā vada atvērtās biodejas nodarbības interesentiem, ikgadējās biodejas nometnes maijā un biodejas festivālu vasarā (skat. sadaļu: aktualitātes)

Dr.psych., Prof. Markus Štuks (Marcus Stueck)

Dzimis Vācijā, Leipcigā. Studējis psiholoģiju Leipcigā un Londonā. Jogas, biodejas pasniedzējs un psihoterapeits. Leipcigas Universitātē ieguvis universitātes pasniedzēja kvalifikāciju ar zinātniskajiem darbiem par jogu un biodeju. 2006. gadā  Leipcigas universitātē ieguvis pirmo habilitātā doktora grādu ar zinātnisko darbu par imunoglobulīna izmaiņām cilvēka organismā biodejas ietekmē (skat. sadaļu "Zinātne")
 
Šobrīd ir zinātnieks un profesors Leipcigas Universitātē un viesprofesors Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības Akadēmijā (RPIVA) Psiholoģijas maģistratūras nodaļā. Viens no vislabāk novērtētajiem pasniedzējiem studentu vidū.
 
Ilgus gadus M. Štuks strādājis kopā ar R.Toro veicot  nozīmīgus sociālus projektus, piemēram, ar AIDS slimiem bērniem Tanzānijā (Āfrikā). Pašlaik viņš turpina  iepazīstināt cilvēkus ar biodejas metodi dažādu projektu ietvaros daudzās pasaules valstīs. 
Kopā ar  Alehandru Villegas izveidojis un vada biodejas skolu Leipcigā (www.biodanzaschule-leipzig.de). 2008.gadā pirmo reizi atvedis biodeju uz Latviju Erasmus programmas ietvaros sadarbībā ar RPIVA. Pašlaik kopā ar Alehandru vada otro biodejas skolotāju apmācibas ciklu Latvijā. Latvijā vada atvērtās biodejas nodarbības interesentiem, ikgadējās biodejas nometnes maijā un biodejas festivālu vasarā (skat. sadaļu: aktualitātes)
 
 

Informāciju par Biodanza (biodeja) notikumiem, Latvijas skolotājiem un iknedēļas nodarbībām tagad var atrast

Latvijas Biodanza skolotāju asociācijas jaunajā mājaslapā:

www.biodanzalatvia.lv/ skolotāji